Безкоштовна консультація

Терасна дошка із модрини

Власне виробництво
Великий склад пиломатеріалів
Доставка та сомовивіз
Висока якість продукції

Купити терасну дошку із модрини в Києві

Вибір матеріалу для оздоблення тераси може загнати покупців у кут. Не тому, що цей вибір малий або ціна занадто висока. Усе якраз навпаки: у цьому сегменті досить багато видів деревини, при тому, що виробник встановлює низьку вартість. У цій статті ми допоможемо вам визначитись з тим, як вибрати терасну дошку, а також відповімо, які переваги має модрина та скільки коштує матеріал.

Що таке терасна дошка?

Терасна деревина - це спеціальні планки з деревного матеріалу або ж композитних матеріалів. Їхнє основне призначення - це вуличне підлогове покриття. Наявність особливого профілю дозволяє зручно укладати планки між собою, а рифлена лицьова поверхня запобігає ковзанню. Якщо ви шукаєте, де купити терасну дошку з модрини в Києві, то це саме таке місце. Wood partner пропонує величезний асортимент, серед якого також присутня терасна дошка модрина різних розмірів.

Головний ризик, який відкривається перед терасним покриттям - це стійкість до різних погодних умов, чи то спека, чи то холод, чи дощ, чи сніг. Також воно має біти стійким до різних шкідників: цвілі, паразитів. Крім того, його поверхня має залишатися:

  • рівною, гладкою і теплою, щоб було зручно ходити босоніж;
  • міцною і витривалою, щоб витримувати навантаження у вигляді інших меблів;
  • естетичною, щоб радувати своїм кольором і візерунком впродовж десятків років;
  • довговічною, щоб прослужити до 50 років.

Усі ці переваги уже має модрина та сосна, оскільки вони мають високий вміст смоли. Враховуючи те, що ці породи широко розповсюджені на території України, то ціна на них відносно невисока. Саме тому продаж матеріалу часто перетворюється в гурт і доставляється із нашого магазину великими партіями по всій Україні.

Особливості, що має терасна дошка модрина

Модрина має високу щільність та світло-жовтий колір на зрізі, із річними кільцями насиченого коричнево-оранжевого кольору. Для отримання планок з модрини, її нарізають на відрізки довжиною 6м, висушують їх і стругають. Готова терасна сировина має заокруглення з лицьового боку або рифлену поверхню. Іноді її обробляють лаком або лляним маслом, щоб отримати ще більш яскравий колір.

Для того, щоб в процесі експлуатації модрина не викривилась і не потріскалась, терасна заготовка прогрівається до температури від 125°С до 190°С, отримуючи таким чином термодеревину. Завдяки цьому матеріал ущільнюється, повністю висихає і під експлуатації майже не набирає вологу.

Ціна на терасну дошку з модрини

Як ми вже зазначали, терасна планка має низьку вартість. Це пояснюється широким розповсюдженням деревини на території України, а також простотою обробки матеріалу. Остаточна ціна дошки залежить від її розміру і починається від 450 грн за м². Ви можете обрати в каталозі потрібний вам розмір, а також характеристики сировини. У нашому магазині здійснюється доставка усіх будівельних матеріалів по всій території України. Для будь-яких уточнень ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті.
Made on
Tilda