Безкоштовна консультація

Блок-хаус

Власне виробництво
Великий склад пиломатеріалів
Доставка та сомовивіз
Висока якість продукції

Купити блок-хаус в Києві

Блок-хаус являєсобою обшивочну дошку, яка має вигляд зрубу. Оформлення фасаду таким пиломатеріалом гарантує привабливий зовнішній вигляд будівлі, екологічність та економічність.

Компанія Wood Partner — провідний український виробник пиломатеріалів різного виду для якісного будівництва та декоративного оздоблення приміщень. На нашому сайті Ви можете купити блок хаус дерев'яний за доступною ціною. Пропонуємо всім клієнтам гурт та роздріб, а також швидку доставку продукції за адресою об'єкта.

Особливості матеріалу

Часто пиломатеріал називають "радіусною вагонкою", тому що дерев'яні блоки мають опуклу лицьову поверхність і пласку тильну. З обох боків є шип і паз для стику двох планок. В такий спосіб монтаж блоку стає зручним і не залишає проміжків між дошками. Дія атмосферних опадів, а також ультрафіолетових променів сприяють усиханню або розбуханню деревинного матеріалу.

Де можна застосовувати

Як оздоблювальний матеріал, блок хаус використовують в багатьох областях. Наприклад, для:

  • оздоблення стін в житлових приміщеннях;
  • віталень, камінних залів;
  • бані та кімнати відпочинку;
  • оздоблення фасадів будинків;
  • будівництва альтанок та мангалів;
  • парканів та інших огороджувальних конструкцій;
  • декоративних конструкцій;
  • дитячих ігрових майданчиків та інше.
Купити блок-хаус в Києві за доступною вартістю Ви можете на сайті нашої компанії. Також здійснюємо продаж й інших видів пиломатеріалів: брус, дошка, рейка, вагонка, терасна дошка, планкен, фальш-балка, декоративна кора та інші товари, з якими Ви можете ознайомитись в електронному каталозі сайту.

Переваги виробу

Блок-хаус абсолютно екологічно чистий та здатний "дихати". Виріб підтримує оптимальний мікроклімат в приміщенні, що важливо для безпеки і здоров'я людини.

Часто в процесі укладання блоків під них монтують спеціальний утеплювач. Це не тільки допоможе приховати недоліки, які були допущені під час будівництва, а ще й сприятиме підвищенню звуко- і теплоізоляції. Ви забудете про сторонні звуки та значно зекономите на опаленні будинку.

Замовляйте прямо зараз, адже ціна на блок хаус дерев'яний доступна кожному!

Made on
Tilda