Безкоштовна консультація

Рейка суха монтажна

Власне виробництво
Великий склад пиломатеріалів
Доставка та сомовивіз
Висока якість продукції

Купити монтажні рейки в Києві

Монтажна рейка — це один із найбільш поширених пиломатеріалів у будівельній сфері. Може бути квадратної або прямокутної форми з дрібним перерізом, що і відрізняє цей виріб від бруса. У більшості випадків довжина та ширина однакові, але є варіанти, коли довжина є більшою за ширину. Дерев'яні рейки не тільки широко використовуються у різних сферах, але й мають доволі різноманітне виконання.

Важливо обирати такі вироби тільки у перевірених продавців. Компанія Wood Partner — виробник №1 в столиці та по всій Україні. Ми пропонуємо купити рейкі монтажні в Києві гуртом та вроздріб з доставкою на об'єкт. Наша компанія гарантує якість та міцність дерев'яних виробів, які прослужать Вам довгі роки!


Де застосовують монтажні рейки

Це універсальний пиломатеріал, який знайшов своє застосування у випадку:

  • монтажу віконних та дверних отворів;
  • створення латів під вагонку, обшивальну дошку або блок-хаус;
  • виготовлення меблів;
  • зведення парканів, альтанок та інших дерев'яних конструкцій.

Особливості матеріалу

Масовий продаж рейок пов'язаний із низькою вартістю пиломатеріалу. Завдяки поєднанню міцності та легкості монтажу отримуємо ідеальний та універсальний будівельний матеріал, який можна використовувати для різних цілей.

Як індивідуальну одиницю монтажну рейку не застосовують: її основне призначення — це основа для кріплення інших деталей. Це можуть бути декоративні елементи, матеріали для будівництва або самостійні складові конструкції.

Низька ціна монтажної рейки пояснюється недорогою сировиною для її виготовлення (часто це сосна).


Купити рейки в Києві від компанії Wood Partner

Якщо Ви шукаєте надійного виробника та постачальника пиломатеріалів, наш інтернет-магазин — саме те, що Вам потрібно!

Багаторічний досвід роботи у сфері деревообробки дозволив зарекомендувати нас як перевіреного і надійного продавця товарів для будівництва. Співпрацюємо як з великими забудовниками, так і з приватними будівельниками.

Якщо у Вас немає досвіду у виборі будматеріалів, зверніться за безкоштовною консультацією до менеджерів компанії. Спеціалісти допоможуть зробити правильний вибір та уточнити деталі оплати та доставки. Звертайтесь!


Made on
Tilda