Безкоштовна консультація

Брус

Власне виробництво
Великий склад пиломатеріалів
Доставка та сомовивіз
Висока якість продукції

Купити брус в Києві

Для будівництва надійної та міцної будівлі потрібно обирати лише якісні матеріали. Це стосується і пиломатеріалів також. Будь-яку деформацію внутрішньої обробки приміщення легко усунути; неякісний брус в основі може спровокувати повну перебудову споруди.

Компанія Wood Partner — виробник пиломатеріалів європейської якості, виготовлених з урахуванням сучасних міжнародних стандартів обробки деревини. Наші вироби:

  • економічні;
  • зносостійкі та надійні;
  • екологічні.

Що таке брус


Це пиломатеріал, який виготовляється з колод або клеєних дощок, товщина і ширина якого починається зі 100 мм і більше. У цього типу матеріалу є декілька назв: дошка, рейка, брус. Але остання — найбільш загальна та поширена.

На сайті нашого інтернет-магазину Ви можете купити брус сосновий оптом і вроздріб. Гарантуємо безпечну доставку в Київ та по області!


Основні характеристики


Матеріал часто використовують як у будівництві, так і для оформлення будівель. Залежно від розміру, матеріал також придатний для покриття підлоги або в якості балок перекриття.

Ми виготовляємо пиломатеріали з сосни різної довжини і перерізу. В наявності вироби довжиною 4500 і 6000 мм і в перерізі від 50х100 до 200х200 мм. Ціна на брус залежить від розміру і довжини дошки.


Різновиди брусів

В залежності від способу обробки деревини бруси бувають:

  • стругані / нестругані;
  • клеєні / цілісні;
  • сухі / свіжопиляні.

Струганий брус відрізняється високою вогнетривкістю та підвищеною стійкістю до гниття. Неструганий застосовується в якості допоміжного матеріалу.

Клеєний виріб має у складі лише якісні фрагменти деревного полотна. Цілісний отримують шляхом обробки однієї колоди, тому його переріз залежить від вихідних розмірних і якісних характеристик деревини.

У порівнянні з сухим, свіжопиляний брус менш вартісний. Але варто враховувати специфіку роботи зі свіжою деревиною (нюанси підгонки, характеристику експлуатації).


Де купити брус в Києві


Ви у пошуках якісних пиломатеріалів від українського виробника? Компанія Wood Partner пропонує придбати соснові бруси гуртом і вроздріб з доставкою за вказаною Вами адресою.

Зателефонуйте і отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!


Made on
Tilda