Безкоштовна консультація

Дошка

Власне виробництво
Великий склад пиломатеріалів
Доставка та сомовивіз
Висока якість продукції

Купити обрізні дошки в Києві

Обрізна соснова дошка є одним із найбільш поширених пиломатеріалів, який застосовують у будівельних та оздоблювальних роботах. Дошку обрізну в Києві застосовують для:
 • настилка підлоги;
 • зведення опалубок і лісів;
 • обшивки каркасних стін;
 • облаштування стельових перекриттів;
 • виробництва столярних виробів;
 • укладки даху та інше.

Варіанти матеріалу


В залежності від рівня вологості матеріал поділяють на сухий та сирий. Якщо обрізна дошка має рівень вологості більше 22%, її вважають сирою, а якщо менше — сухою. Також такі вироби відрізняються різним ступенем теплопровідності, стійкості до води і міцності.

На сайті компанії Wood Partner Ви можете купити обрізну дошку в Києві із сосни з доставкою по місту та в межах області. Ціна за куб дошки обрізної коливається від 8 500 грн, що повністю відповідає якісним характеристикам виробу. Ми як провідний український виробник пиломатеріалів гарантуємо відмінну якість товару: обрізний виріб рівний, однорідного кольору, не містить слідів комах та грибка.

Обрізна соснова дошка надходить у продаж гуртом і вроздріб лише після детальної обробки сировини, яку здійснює фахівець нашого виробництва. В електронній картці товару Ви можете обрати необхідний розмір і довжину виробу. Ви можете придбати куб оптом для будь-яких цілей: від будівництва до оздоблення інтер'єру.


Обрізна дошка від української компанії Wood Partner

Перевагою нашої компанії серед інших виробників є великий асортимент пиломатеріалів на будь-який смак. Ми раді співпраці як з великими будівельними підприємствами, так і приватними забудовниками. Що ми гарантуємо клієнтам?

 1. Високу якість пиломатеріалів.
 2. Широкий вибір виробів з натуральної деревини.
 3. Ціни від виробника.
 4. Безкоштовну консультацію.
 5. Швидку доставку по місту Київ і області.
 6. Зручний сайт.
 7. Можливість замовити будь-який товар в 1 клік.
 8. Знижки у разі гуртового замовлення (розмір знижки залежить від об'єму замовлення).
 9. Безпечна оплата карткою або готівкою при отриманні замовлення.

Для того, щоб придбати пиломатеріали від компанії Wood Partner, залиште заявку на сайті або просто зв'яжіться з нами за вказаним номером телефону.Made on
Tilda