Безкоштовна консультація

Соснова терасна дошка

Власне виробництво
Великий склад пиломатеріалів
Доставка та сомовивіз
Висока якість продукції

Купити терасну соснову дошку в Києві

Найбільш надихаючим процесом під час ремонту є оздоблювальні роботи. Приємно, коли пилу-бруду нарешті вимальовується той результат, який був задуманий на початку. Тераса є однією із завершальних етапів у такому процесі, тому робота з нею ніби підсумовує увесь ремонт. Але спершу потрібно вибрати і купити терасну дошку з сосни. Як це зробити, хто є її виробник та яка ціна, - про все це ми розповідаємо нижче.

Способи застосування та переваги, що має терасна дошка сосна

Для того, щоб тераса стала красивою і довго радувала око, зупиніть свій вибір на терасній дошці із сосни. Це світло-жовтий вид деревини, який має чіткі жовто-помаранчеві річні кільця. Вона має помаранчеву центральну частину стовбура. Сосна має властивість виділяти хвойний аромат та корисні речовини для здоров'я під час обробки, а також іще довгий час після укладання тераси.

Цей будівельний матеріал найбільш вдало підходить для укладки тераси і має велику кількість переваг. Дошка характеризується екологічністю, теплом, високою щільністю, водонепроникністю та ін. Завдяки цьому продаж матеріалу користується великим попитом серед покупців. Крім того, він також може бути використаний для інших цілей:

- для оформлення поверхні перед вуличним басейном;
- для покриття в сауні;
- для оформлення простору в альтанках тощо.

Які ще аргументи для використання дошки?

  1. Безпечність та натуральність. Терасна сировина має на 100% природне походження, саме тому вона повністю безпечна.
  2. Стікійкість проти шкідників. Сосна повністю захищена від шкоди цвілі або жуків.
  3. Вологостійкість. Матеріал просочений такими засобами, які захищають поверхню від дії вологи, сонця чи будь-яких інших атмосферних явищ.
  4. Міцність. Сосна має достатньо щільне покриття, тому захищена від будь-яких природніх деформацій.
  5. Стабільність покриття - терасна підлога залишається рівною, незалежно від погодних умов.
  6. Довгий строк служби. Залежно від способу використання, терасна дошка може прослужити від 25 до 50 років.
  7. Естетичність. Незалежно від свого віку, сосна зберігає своє забарвлення та орнамент протягом усього строку служби. При цьому вона не потребує оновлення лаку чи фарби.
  8. Легкість в монтажі. Просто монтувати на будь-яку форму і площу.
  9. Простота в догляді. Достатньо мити поверхню водою з милом.
Ціна на терасну дошку із сосни

Дізнавшись про переваги сировини із сосни, хочеться запитати, скільки коштує такий ідеальний матеріал. Насправді, ціна - це ще одна перевага виробу. Враховуючи той факт, що цей вид деревини в нашій країні широко розповсюджений і швидко обробляється, це й визначає відносну дешевизну. Крім того, можна зекономити ще більше, замовивши гурт, якщо площа покриття потребує великої кількості дошки.

Для того, щоб купити терасну дошку соснову в Києві або будь-якому іншому місті України, скористайтесь нашим каталогом. Тут ви зможете підібрати потрібний розмір та характеристики матеріалу. По всій Україні діє доставка зручним для вас способом. Для будь-яких уточнень або питань ви можете звернутися за телефонами, вказаними на сайті. Наші менеджери допоможуть вам обрати необхідний матеріал, розмір та об'єм.
Made on
Tilda