Безкоштовна консультація

Терасна дошка з ДПК Porch Multi 3D

Porch
2715,00
грн.
Терасна дошка з ДПК Porch Multi 3D

Терасна дошка з дерево-полімерного композиту Porch Multi – композитна дошка нового покоління, поверхня дошки максимально наближена до натуральної деревини завдяки глибокому тисненню дошки. Так само дошка має не однорідну колірну гаму, що додатково надає цьому продукту максимальної схожості з натуральною деревиною.

Терасна дошка Porch Multi 3D – композитний матеріал преміум-класу, що відрізняється високою міцністю, екологічністю та чудовими декоративними характеристиками.

Porch Multi 3D виробляється з високоякісної сировини з використанням сучасних технологій виробництва терасної дошки, завдяки чому матеріал має всі переваги натурального дерева, виключивши його недоліки, такі як гниття, розсихання, схильність до впливу грибків і шкідників.

Дошка Porch Multi 3D з успіхом може застосовуватися як в індивідуальному, так і в комерційному будівництві для облаштування терас, веранд, альтанок, а також територій поблизу басейнів та пірсів, набережних та інших об'єктів, призначених для відпочинку на відкритому повітрі.

Матеріал: Деревополімерний композит

lwh: 2900x146x23 mm

Найчастіше замовляють
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатися?
Номер телефону
Made on
Tilda